Jdi na obsah Jdi na menu
 


Laska

23. 3. 2007

Láska???

Co to je..... Je to něco,pro co trpíte,co nás trápí,ale zároveň i to,co si nejvíc přejeme...Trošku paradox,ne?? Každej to zná, zamiluje se, třesou se mu/jí kolena, potěj ruce...Hrůůůůza..:-)Láska je smysl života,první láska bývá nejsilnější,druhá ještě lepší,třetí perfektní a tak dál....

Nejlepší láska je ta dětská...Tu poznal asik každej...Většinou se zrodí ve školce bo na začátku školní docházky,ale je nezapomenutelná....I když bez budoucnosti...:-)

Druhá láska vzniká ve vyšších ročnících základky nebo až na střední,taková má ale i budoucnost...
První opravdická pusa,první tuli tuli,někdy i první sex....A samozřejmě i první milostní trapasy...Ty jsou na tom nejlepší,tedáá určitě pro posluchatele....pro aktéry asi moc ne...!!!!!:-)

Ta poslední je ale ta nejlepší....Někdy sice nejni poslední,ale myslim tim tu,která končí svatbou...Člověk už ví,co chce a hlavně koho chce...taková láska vydrží,někdy i 50-60 let!!!!!!Júúúva... Výdrž,no....Ale někdy má člověk až moc vysoký nároky,a tak to může špatně skončit....

Láska je štěstí co v nás se skrývá.
Láska je kos, který krásně zpívá.
Láska je,když Tě má někdo rád.
Láska je,když chceš své srdce někomu dát.
Láska je Slunce,když mrak odpluje.
Láska je drak co vylezl ze sluje.

Láska je to největší co můžu Ti dát.
Láska je to co nemůžeme brát.
Láska je hvězda na nebi když padá.
Láska se vynutit jen tak nedá...


ObrazekPRO KLUKY:

Takhlééééé, néé že byste to potřebovali,ale stejně... Někdy děláte velký boty a blbosti...
např.:

 • Nikdy ze sebe nedělejte nic,co nejste...Blbý fórky a debilní kecy....:-) Hrůůůůůůza....
 • Holky maj rádi,když kluk hezky voní....Příjemně!!!! Nééé že na sebe vylijete dva litry oldspice...
 • Úsměv.....Takže příjemnej dech a čistý zuby....Ale usmívat se neznamená mít totální výtlem...
 • Hlavně se na holku při první příležitosti nevrhej...Bo ta debilní hlááška..."Víš jak se drží klakson..???"Trapááárna největší..:-))Timhle holku fakt neohromíš....
 • Jako ty nemáš rád,když holky na prvnim rande mluví o budoucnosti ani my nemáme druhý Vánoce,když neustále mluvíš o tom jednom....O sexu....

To byl jen malej výčet všech blbostí , které děláte....:-) Mnoo kluci prostě asi takhle.....nikdo prostě neni dokonalej a každej dělá chyby.Takže to je jenom tak že občas plácnete něco co možná ani nechcete a nebo to tak nemyslíte ale tak co nooo nejste všichni stejný a holky taky nee ale každej to bere z jiný stránky a tak byste si měli dávat pozor na to co občas děláte vždyť to přece musíte sami poznat když uděláte nějakou botu a nebo plácnete nějakou blbost.

K LÁSCE PATŘÍ BOHUŽEL I ŽÁRLIVOST.....

Jsem žárlivý/á - co s tím?

Žárlivosti není ušetřen nikdo. Také nevěra se objevuje častěji než dříve. Je tedy velmi pravděpodobné, že se tě zmocní žárlivost, zjistíš--li, že jsi byl nebo stále ještě jsi podváděn. Nejhorší je pocit, že tvoje cena klesla. V hlavě se ti odvíjí stále stejný film: ona s jiným ve všech možných situacích - většinou v těch, které jsi s ní sám ještě neprožil. A samozřejmě je ten druhý ve tvých představách vždycky mužnější, uvolněnější, inteligentnější atd. Žárlící člověk propadá vzteku, strachu a především pochybnostem o sobě samém.

Žárlivost nepramení jen z pocitu, že ti někdo něco bere, ale především z pocitu bezmocnosti. Bojíš se, že nedokážeš obstát v konkurenci. Největším problémem je, že vlastně přesně nevíš, co se za tvými zády odehrává. Mnohé z toho, co se domýšlíš, pro tebe představuje ohrožení. Tvé představy tě stresují a na ně reaguješ.

Pokud však žárlíš bezdůvodně a kvůli domněnkám se začneš chovat podezíravě, zasypávat dívku výčitkami a tajně ji sledovat, jsi na nejlepší cestě dohnat ji k přesvědčení, že nejsi ten pravý. A bude mít pravdu - bez určité důvěry nelze Obrazekvybudovat dobrý vztah.

Lékem na žárlivost je vybudovat si dostatečné sebevědomí, mít úctu sám k sobě i k druhému a věřit síle vzájemné lásky. Jestliže se ti zdá, že se ve vašem vztahu objevují trhliny, je třeba o něj více pečovat a snažit se ho obohatit. Někdy se musíš smířit s tím, že ho zachránit nelze, avšak žárlivost dokáže zničit i velké city.

Jestliže se ocitneš v podobné situaci, měl bys být v prvé řadě přívětivý sám k sobě. Zabývej se tím, co tě baví a co tě rozptýlí. Nejlepší je sportovat a mít dostatek pohybu, tak tělo odbourá stresový hormon. Jenom si nenamlouvej, že tě nikdo nemá rád anebo že tě ostatní pozorují, protože jsi byl podveden. Postav se čelem ke svému vnitřnímu zranění a vyrovnej se se skutečností, že žárlíš. Ale přestaň obviňovat sám sebe. Nikdo životem neprochází bez úhony - šrámy jen utvářejí charakter. John Lennon jednou řekl: Life happens while you are making other plans! (Život běží, zatímco si děláš jiné plány!)


PRO HOLKY:Obrazek

Pokud si sama, nezoufej!!Je to dokonce výhoda!!

Pár důvodů proč být sama......

1. V podstatě kdykoliv a kdekoliv máš možnost se s někým seznámit. Můžeš flirtovat, aniž bys někomu ublížila!

2. Každý večer a všechny víkendy můžeš trávit na diskotéce, aniž bys měla někoho za zadkem. A když budeš chtít, můžeš se klidně utancovat k smrti...

3. Nikdo se nebude povážlivě zastavovat nad tím, když půjdeš na obhlídku bot už po páté do toho samého obchodu.

4. Svůj oblíbeny romantický film můžeš vidět stokrát a přesto si u něj ráda zase zaslzíš. Takže si pořiď´ balíček kapesníčků a klidně si ho užij znovu. Tentokrát nebudeš muset poslouchat žádné hloupé komentáře!

5. Pohodlí nade vše! Vytáhni tepláky, mikinu a běž si zaběhat. Uvolníš se, zlepšíš si kondičku a nikdo se tě nebude vyptávat, kam to zase jdeš...

6. Kterého kluka bys v létě vylákala na piknik? Vezmi kámošky, něco k zakousnutí a udělejte si prima odpoledne na čerstvém vzduchu v přírodě!

7. Nemusíš řešit otázky typu: Kde zas je? Nemá jinou? Má mě ještě rád? Jindy ti nedají spát, ale ted´ se jim můžeš jenom smát!

8. Když se na nějakém večírku seznámíš s milým klukem a začneš se s ním bavit, není tu nikdo, kdo by na tebe žárlil a dělal ti problémy.

9. Viset celé hodiny na telefonu, aniž bys měla vedle sebe nikoho, kdo by se nedočkavě dožadoval tvé pozornosti - tak to si single holky můžou v klidu dovolit!

10. Konečně si můžeš romantické slaďáky pustit pořádně nahlas a při tom se ponořit do nádherných snů... Nikdo ti nebude kazit náladu otázkou: Co to posloucháš za shit?


Tak snad vám těch pár důvodů vzalo důvody, že je důvod truchlit, i když vlastně neni!Takže holky.......času je přece dost a právo na lásku má každej takže přestaňte být smutný , trápit se a litovat sami sebe......vždyť přece není kam spěchat času je dost a věřte tomu že všechno jednou dobře dopadne a navíc když budete smutný tak asi těžko nějakýho toho klučíka sbalíte.....co vy na to???Takže si to tak prostě neberte a nahoďte úsměv a užívejte si ok???Obrazek

Kdo se v těch chlapech má vyznat??:-)

1) Hodní muži jsou oškliví.
2) Hezcí muži nejsou hodní.
3) Hezcí hodní muži jsou homosexuální.
4) Hezcí hodní muži kteří jsou heterosexuální jsou ženatí.
5) Muži kteří nejsou moc hezcí ale jsou hodní nemají peníze.
6) Muži kteří nejsou moc hezcí ale jsou hodní a mají peníze si myslí, že jim jdeme po penězích.
7) Hezcí muži bez peněz jdou po našich penězích.
8) Hezcí muži kteří nejsou moc hodní a jsou heterosexuální si nemyslí, že jsme dost hezké.
9) Muži kteří si myslí že jsme hezké a jsou heterosexuální a jsou trochu hodní a mají peníze jsou zbabělci.
10) Muži kteří jsou trochu hezcí a trochu hodní a mají nějaké peníze a díkybohu jsou heterosexuální jsou plaší a NIKDY NEUDĚLAJÍ PRVNÍ TAH !
11) Muži kteří nikdy neudělají první tah okamžitě ztrácejí zájem, když přebíráme iniciativu my.

Proč s láskou souvisí tolik trápení? Obrazek

Zármutek ze skoncované nebo neopětované lásky dokáže člověkem pořádně otřást, někdy dokonce samou podstatou jeho života. Bolest z první ztracené lásky je možná nejhorší. Nemáš totiž ještě zkušenosti s takovouto ztrátou. Nelze říci, v jaké podobě tě taková bolest postihne. To závisí na mnoha věcech, mimo jiné na intenzitě tvé lásky a na okolnostech, za kterých jsi byl opuštěn. Někdy snášíš bolest hůře, jindy snadněji, někteří lidé ji zvládají lépe, jiní velice trpí. Pád je o to prudší, čím méně zranitelný jsi se ve svých citech lásky cítil.

Zvlášť veliké příkoří zakoušíš, když tě partnerka opustí kvůli jinému, ke všemu ještě kvůli někomu, koho jsi považoval za neschopného. To neobyčejně podryje tvůj pocit sebevědomí. Prázdnota, pochybnosti, probrečené noci, pocit nesmyslnosti života, zraněná hrdost, strach před zesměšněním, sebepodceňování - to všechno provází trápení s láskou.

Zatímco dívky stále znovu a znovu, skoro až do omrzení vyprávějí o svém trápení přítelkyním, mají chlapci sklony stáhnout se do sebe, naježit se jako kočky, dokud bolest nepoleví. Druzí ani nemusejí poznat, jak těžce je chlapec zasažen.

Bolest a smutek ze ztracené lásky obvykle jednoho dne odplynou. Najednou zjistíš, že slunce stále ještě svítí a že jsou na světě i jiné krásné dívky. Všichni, kdo to už zažili, moudře pokývají hlavou a řeknou: "Čas všechny rány zhojí." A skutečně tomu tak je. Až do příštího trápení s láskou.

Obrazek


K LÁSCE SAMOZŘEJMĚ PATŘÍ I POLIBKY.......

 • 1. Polibek na ruku ...... Ctim te.
 • 2. Polibek na tvar ...... Chtel bych, abychom zustali pratele.
 • 3. Polibek na siji ...... Chci te.
 • 4. Polibek na rty ......Miluji te.
 • 5. Polibek na ucho ...... Jen si s tebou pohravam.
 • 6. Pohledy do oci ...... Polib me.
 • 7. Hraje si s tvymi vlasy..... Bez tebe nemuzu zit.

8. Ma ruce kolem tveho pasu.....Vychutnam si te.

Cast druha: TRI DOBRE RADY

 • 1. Pro divky: Kdyz je na tebe chlap drzy, zpohlavkuj ho.
 • 2. Pro chlapce: Kdyz te divka pohlavkuje, polib ji.
 • 3. Pro divky a chlapce: k libani nepatri oci - kdo je ma otevrene, casto prehledne to nejdulezitejsi.

Cast treti: ZASADY SPRAVNEHO LIBANI

 • 1. Prilis tluste pysky se nakonec slisuji.
 • 2. Neptej se zda smis libat. Proste to jen udelej, nebo jdi od toho.
 • 3. Vyuzij kazde vhodne i nevhodne prilezitosti k libani.
  NEZAPOMEN!!!!!!!!!!
  Ruze je ruze, fialka zustane fialkou.
  Polibek vsak neni zadnym polibkem bez radne davky vasne.
  Proto otevri usta, zavri oci a libej, libej, libej - opakovani je
  matkou znalosti. :)))

polibky podle znamení

Beran:
Vaše polibky jsou rychlé a prudce přizpůsobivé, plné potěšení, které však brzy vyprchá.
Býk:
Vaše polibky váhají; jsou opatrné, upřímné, dokážou však pokračovat vytrvale dál a dál..
Blíženci:
Vaše polibky bývají často přerušovány křečovitým chechotem, usměvy a směšnými poznámkami.
Rak:
Vaše polibky jsou teplé a něžné a nikdo se jich nebude chtít zbavit.
Lev:
Vaše polibky jsou divoké a vášnivé, kousavé a dravé. Očekáváte potlesk za váš výkon.
Panna:
Vaše polibky jsou tak jemné a čisté, že si jich vaše drahá polovička všimne až když s líbáním skončíte.
Váhy:
Příliš se obáváte o svůj dech, než aby jste se odvážili opravdu líbat.
Štír:
Přeskakujete polibky a jdete přímo k věci .. ať už tím je myšleno cokoli.
Střelec:
Vaše polibky jsou překvapivé, políbené oběti nechávají toužit a čekat více.
Kozoroh:
Vaše polibky jsou intenzivní a ušlechtilé okamžiky kontrastu napětí vašeho dne.
Vodnář:
Vaše polibky jsou mokré a špinavé, stále se snažíte otevírat při líbaní oči.
Ryby:
Vaše polibky jsou romantické, zamilované a věčné.

842

LOVE TESTÍKY

JE VAŠE LÁSKA OPRAVDU TA PRAVÁ???

http://www.poradna-lasky.cz/testy/index2_new.php?kategorie=2&cislo=38

JAKÝM DOJMEM PŮSOBÍŠ NA OPAČNÉ POHLAVÍ???

http://www.poradna-lasky.cz/testy/index2_new.php?kategorie=2&cislo=37

JSOU PRO TEBE DŮLEŽITĚJŠÍ PENÍZE NEBO LÁSKA???

http://www.poradna-lasky.cz/testy/index2_new.php?kategorie=2&cislo=22

DOKÁŽEŠ VYJÁDŘIT SVÉ CITY???

http://www.poradna-lasky.cz/testy/index2_new.php?kategorie=2&cislo=26

JAKÁ JE VAŠE LÁSKA???

http://www.poradna-lasky.cz/testy/index2_new.php?kategorie=2&cislo=27

MYSLÍŠ SRDCEM???

http://www.poradna-lasky.cz/testy/index2_new.php?kategorie=2&cislo=28

JACÍ JSTE V LÁSCE???

http://www.poradna-lasky.cz/testy/index2_new.php?kategorie=2&cislo=29

JE PRO TEBE TOU PRAVOU LÁSKOU???

http://www.poradna-lasky.cz/testy/index2_new.php?kategorie=2&cislo=31

JSTE ZRALÍ PRO VELKOU LÁSKU???

http://www.poradna-lasky.cz/testy/index2_new.php?kategorie=2&cislo=32

MÁŠ DOST FANTAZIE , CO SE TÝČE LÁSKY???

http://www.poradna-lasky.cz/testy/index2_new.php?kategorie=2&cislo=33

Obrazek

UMÍŠ SI UDRŽET PARTNERA???

http://www.poradna-lasky.cz/testy/index2_new.php?kategorie=2&cislo=34

JSTE PŘIPRAVENI NA LÁSKU???

http://www.poradna-lasky.cz/testy/index2_new.php?kategorie=2&cislo=35

JAKÝ JE TVŮJ IDEÁLNÍ PARTNER???

http://www.poradna-lasky.cz/testy/index2_new.php?kategorie=2&cislo=36

MÁŠ TRABLÍKY S LÁSKOU???NEBO CHCEŠ PORADIT NĚJAKÝ POSILOVACÍ CVIKY???ZDRAVÁ VÝŽIVA???,BÁSNIČKY O LÁSCE???TESTY???A NEBO TŘBAS I JENOM POKECAT???

TAK SE JUKNI NA..... www.poradna-lasky.cz